Ogólnopolski Letni Obóz Masters/Amator 2022

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Ogólnopolskim Letnim Obozie Masters-Amator 2022, który odbędzie się w dniach 11-17 sierpnia 2022 |w Chłapowie (Władysławowo)

Niektórzy wrócą do czasów dzieciństwa, kiedy to brali udział w obozie letnim. Rozruchy, treningi na macie i w terenie, ale też inne atrakcje, które raczej nie są przewidziane na obozach dla dzieci :-). Jest to świetna możliwość połączenia obozu sportowego z wypoczynkiem nad morzem. Swoje miejsce znajdą zarówno osoby traktujące judo jako hobby i sposób spędzania wolnego czaju jak i ci, którzy przygotowują się do rywalizacji sportowej, w tym do wrześniowych mistrzostw świata. Treningi prowadzić będzie Krzysztof Wiłkomirski – zawodnik z ogromnym doświadczeniem, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Atenach 2004 i Pekinie 2008, madalista mistrzostw świata i mistrzostw Europy, dwukrotny mistrz świata masters, posiadach 5 dana w judo.

Termin 11-17 Sierpnia 2022.
Przyjazd 11 sierpnia – odbieramy samochodem osoby, które przyjadą na dworzec PKP we Władysławowie.
Zajęcia ruszają po obiedzie – można meldować się od rana.
Wyjazd 17 sierpnia – ostatni trening odbędzie się po południu.

Zakwaterowanie: Pensjonat “Patryk” ul. Jaśminowa 29, Chłapowo (koło Władysławowa)
Pokoje są 2-5 osobowe – część pokoi jest z łazienką. część ze wspólnymi prysznicami oraz łazienką. W pensjonacie znajduje się świetlica (stół do tenisa stołowego, piłkarzyki) siłownia oraz mata do treningu technicznego. Pensjonat znajduje się około 700 metrów od plaży. Jest jedynie 5 pokoi 2-osobowych.

Wyżywienie: 3 posiłki w stołówce oddalonej 400 metrów od zakwaterowania.

Uczestnicy: każdy kto jest: pełnoletni, zdrowy i trenuje judo rekreacyjnie lub startuje w zawodach. Możliwy jest także udział osób towarzyszących, które nie trenuję judo. Będą uczestniczyć w pozostałych atrakcjach i mogą korzystać z wynajętych przez nas obiektów.


Zajęcia sportowe: treningi na macie z podziałem na poziom zaawansowania, wieczorne treningi techniczne, zajęcia w terenie, dostęp do siłowni, odnowa w saunie. Mastersi, którzy planują starty w zawodach będą mieć możliwość walk szkoleniowych (randori) – warto wpisać obóz w swój plan przygotowań.
Randori odbywać się będzie w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie.

Inne atrakcje: Spotkania integracyjne, ognisko, wycieczka motorówka po Bałtyku. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę. Osoby towarzyszące uczestniczą w planie obozu z wyjątkiem treningów na macie.

Koszt: 1550 zł – 1250 zł osoba towarzysząca. Trenerzy – wycena indywidualna.

Współpraca klubowa – Jeśli w klubie prowadzona jest sekcja judo dla dorosłych i nie ma orgaznizowanego obozu klubowego zachęcamy trenerów do kontaktu – przedstawimy możliwość bliższej współpracy.

Formalności – chęć uczestnictwa zgłaszamy na kontakt@zabawajudo.pl
W marcu wyślemy kartę zgłoszeniową, ankietę i trzeba będzie wpłacić zadatek w wysokości 500 zł od osoby. Pozostała kwota może być zapłacona w dniu przyjazdu. Wszystkie informacje zostaną wysłane e-mailem zwrotnym. Każdy uczestnik musi posiadać ubezpieczanie. Uczestnik zaświadcza o stanie zdrowie umożliwiającym udział w obozie i trenuje na własną odpowiedzialność dlatego badania sportowo-lekarskie nie są wymagane.

Kontakt: Radosław Zamęcki 691032947 – kontakt@zabawajudo.pl

Organizatorzy: MKS Juvenia Wrocław oraz Hato Judo Warszawa.

Dołącz do nas i przeżyj super wakacje nad morzem!